Szkolenia dla handlowców

Szkolenia dla handlowców

Szkolenia dla handlowców mogą przybierać różną formę, jednak zawsze powinny być przygotowane i prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Sprzedawcy i inni ludzie biznesu potrzebują wsparcia i motywacji w wielu obszarach, ze szczególnym wskazaniem na poznanie skutecznych metod podnoszenia konwersji oraz pozyskiwania nowych kontaktów. Taką właśnie wiedzę można uzyskać dzięki naszym kursom, warsztatom i szkoleniom.

Spis treści:
Dlaczego warto?
Rozbudowane programy rozwojowe
Kompleksowa wiedza i doskonałe rezultaty biznesowe
Jakie aspekty uwzględniają nasze kursy?
Sprawdzone wartości biznesowe
Oryginalne i autorskie materiały

Dlaczego warto wybrać szkolenia dla handlowców on-line?

Szkolenia dla handlowców on-line cieszą się obecnie ogromną popularnością, co wynika ze specyficznych trendów światowych pod kątem ukierunkowania edukacji, sprzedaży i szeroko rozumianego biznesu w stronę działalności internetowej. Kursy i warsztaty realizowane w taki sposób pozwalają sprzedawcom na podniesienie swoich kompetencji w wielu dziedzinach, a tym samym regularne zwiększanie obrotów, zmaksymalizowanie konwersji oraz pozyskanie nowych odbiorców oferty. Szkolenia on-line oferuje nasza firma M&M Mateusz Mrozowski. Ich autorem jest były siatkarz, który reprezentował kraj na Mistrzostwach Europy oraz został multimedalistą Mistrzostw Polski. Nasze szkolenia są zatem wzbogacone o zasady zapożyczone ze sportu zawodowego. Ponadto czerpiemy z psychologii behawioralnej, kładąc nacisk na rozwój kompetencji miękkich.

Rozbudowane programy rozwojowe

Ze względu na postępujący rozwój świata biznesu w Internecie, od kilku lat staramy się wdrażać nowoczesne rozwiązania systemowe do edukacji zdalnej. Nasze szkolenia on-line są optymalnym sposobem na naukę kompetencji miękkich z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Dysponujemy własnymi platformami edukacyjnymi, z których do tej pory skorzystało kilka tysięcy jednostkowych klientów. Nasze szkolenia dla firm i osób indywidualnych poświęcone są nie tylko procesom sprzedaży, ale też negocjacji, zarządzania, motywacji czy przywództwa. Poszczególne programy rozwojowe online przygotowaliśmy pod klienta i dla klienta, dlatego ich kluczowym elementem jest uwzględnienie odpowiednich aspektów merytorycznych, kompleksowe rozwijanie umiejętności odbiorców oraz skrócenie czasu przyswajania wiedzy.

Kompleksowa wiedza i doskonałe rezultaty biznesowe

Jako uczestnik naszych kursów i warsztatów online z pewnością chętnie powrócisz do materiałów szkoleniowych oraz szybko zastosujesz uzyskane informacje w życiu biznesowym. Do tej pory nie otrzymaliśmy ani jednego negatywnego komentarza czy reklamacji związanej z organizowanymi szkoleniami, a nasi klienci powszechnie wyrażają wysoki poziom zadowolenia z udziału w nich. Oferujemy doświadczenia nieporównywalne z innymi firmami szkoleniowymi, ponieważ przygotowujemy programy rozwojowe według światowych standardów. Udostępniamy gotowe skrypty i rozwiązania z workbookami i prezentacjami. Nasze kursy on-line są podzielone na intuicyjne rozdziały, a także zawierają przystępne w oglądaniu oraz wartościowe materiały wideo.

Grupowy rozwój kompetencji

Jakie aspekty uwzględniają szkolenia dla handlowców?

Szkolenia dla handlowców oferowane przez naszą firmę są dostępne zarówno on-line, jak i stacjonarnie. Tego rodzaju materiały przeznaczone są przede wszystkim dla osób prowadzących własne przedsiębiorstwa i sklepy internetowe, a także inne formy działalności gospodarczej. Nasze treści stanowią odpowiedź na konkretne pytania i problemy, ponieważ zawierają kompleksową wiedzę o sposobach poprawy konwersji i zarobków, metodach i technikach czy rozwiązaniach podnoszących kompetencje handlowców. Poszczególne projekty rozwojowe i edukacyjne opracowaliśmy w oparciu o najnowsze światowe trendy, a także badania naukowe.

Sprawdzone wartości biznesowe

Każdy z naszych programów szkoleniowych bazuje na sprawdzonej strategii sprzedażowej oraz właściwej taktyce biznesowej. Udział w oferowanych kursach i warsztatach pozwala na usprawnienie kontroli nad szeregiem procesów handlowych i zarządczych, co znacząco zwiększa przewagę nad konkurencją. W naszych szkoleniach stawiamy na indywidualną praktykę biznesową, a także rzetelne treści. Nasze projekty edukacyjne bazują dzięki temu na sprawdzonych wartościach, a jednocześnie pozbawione są rozwiązań działających nieskutecznie lub destrukcyjnie na prowadzoną działalność.

Oryginalne i autorskie materiały

Szkolenia opracowane przez naszą firmę to w pełni autorskie, oryginalne projekty edukacyjne. Z naszych materiałów szkoleniowych z powodzeniem korzystają nie tylko osoby początkujące w świecie biznesu, ale też zaawansowani i doświadczeni przedsiębiorcy. Staramy się bazować na koncepcji gotowych rozwiązań, dzięki czemu każdy program zawiera kompletny pakiet informacji. Wszystkie treści powstają w oparciu o efektywne metodologie komunikacji, a także z wykorzystaniem sprawdzonych zasad psychologii czy socjologii. Programy szkoleniowe możemy też modyfikować i indywidualnie dopasować pod kątem finalnego projektu, a następnie sprawnie go zrealizować. Zapraszamy do kontaktu z M&M Mateusz Mrozowski i sprawdzenia naszej oferty książek, kursów, konsultacji i szkoleń.

Najnowsze