793 771 002
Mateusz mrozowski wstęp do strony

Kariera Dołącz do naszego zespołu!

Dołącz do naszego szybko rozwijającego się zespołu! Tworzymy zespół sprzedaży, którego zadaniem jest promowanie i sprzedaż naszych produktów i usług szkoleniowych dla aktualnych i potencjalnych klientów oraz zapewnienie realizacji naszych celów biznesowych

Wypełnij formularz

    Imię i nazwisko

    Adres E-mail

    Nr telefonu

    Do którego działu chcesz dołączyć

    Twoje Doświadczenie

    Dyspozycyjność

    Czy jesteś otwarty/otwarta na nowe wyzwania? (TAK/NIE)

    Czy jesteś otwarty/otwarta na naukę nowych rzeczy nawet, jeśli będzie to kosztem zmiany Twoich nawyków? (TAK/NIE)

    W skali 0-5 (gdzie 0 to najmniej, 5 to najwięcej) na ile oceniasz radzenie sobie pod presją czasu?

    Skąd nas znasz?

    Czy praca w formie umowy B2B wchodzi w grę? (TAK/NIE)

    Jeśli nie, to jaka inna forma?

    Twoje oczekiwania finansowe:

    Dodatkowe informacje:

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Twoje obowiązki
    · Prowadzenie sprzedaży telefonicznej
    · Budowanie relacji oraz zapewnienie wysokiego zadowolenia i zaufania naszych klientów na każdym etapie współpracy
    · Optymalizacja i rozwój istniejących kampanii poprzez cross i up-selling
    · Dbanie o prawidłową realizację procesu sprzedażowego
    · Obsługa klienta w zrozumieniu wpływu naszych produktów i usług
    · Aktualizacja informacji w systemie CRM w w w . m a t e u s z m r o z o w s k i . p l

    Wymagania
    · Dbałość o szczegóły i dotrzymywanie terminów
    · Bardzo dobra organizacja pracy
    · Umiejętność pracy zdalnej oraz pod presją czasu,
    · Umiejętność nawiązywania kontaktów, budowania relacji oraz chęć do rozwijania swoich umiejętności
    · Obsługa Microsoft Office
    · Mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży i/lub obsłudze klienta

    Oferujemy
    · Pracę w dynamicznym zespole
    · Możliwość rozwoju kompetencji sprzedażowych
    · Dostęp do Akademii Handlowca o wartości ponad 10tys zł
    · Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizje
    · Dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów
    · Umowę B2B