PO CO TUTAJ JESTEŚ?​​

advanced divider

Jeżeli chcesz wspierać nasze działania, aby Słowo Boże jeszcze skuteczniej docierało do szeroko rozumianego biznesu, sprzedaży, zarządzania etc…

O mnie

Żeby osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dyscyplinie sportowej potrzeba wiele ambicji, planowania, przygotowań, wysiłku, bólu i pasji. Coś o tym wiem, bo jako sportowiec musiałem najwięcej wymagać od siebie, aby zdobyć upragnione mistrzostwo polski czy reprezentować nasz kraj na mistrzostwach w Siatkówce. W sprzedaży jest podobnie – jest wiele wysiłku, i czasami trochę polemiki nt. metod osiągania celów. 

Ostatecznie jednak do historii przechodzi jedna rzecz – wynik. Nie tylko ten krótkodystansowy, czyli podpisanie umowy, ale także długodystansowy – a więc zaspokojenie prawdziwej potrzeby dobrej jakości rozwiązaniem. Walczę o niego dla firm, z którymi współpracuje. Pracując na etacie uzyskałem 17 razy tytuł sprzedawcy miesiąca.

Teraz uczę innych, by poprawiali moje wyniki – na szkoleniach (klienci: Mercedes, IKEA, Porsche, Bosch i ogrom z sektora MŚP), oraz jako wykładowca na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Moje Osiągnięcia

17

razy uzyskany tytuł sprzedawcy miesiąca

5000

przeszkolonych sprzedawców, managerów i dyrektorów sprzedaży

20

artykułów napisanych do magazynów sprzedażowych

4

książki - bestsellery