793 771 002
Mateusz mrozowski wstęp do strony

Szkolenia dla handlowców

Szkolenia dla handlowców mogą przybierać różną formę, jednak zawsze powinny być przygotowane i prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Sprzedawcy i inni ludzie biznesu potrzebują wsparcia i motywacji w wielu obszarach, ze szczególnym wskazaniem na poznanie skutecznych metod podnoszenia konwersji oraz pozyskiwania nowych kontaktów. Taką właśnie wiedzę można uzyskać dzięki naszym kursom, warsztatom i szkoleniom.

Spis treści:
Dlaczego warto?
Rozbudowane programy rozwojowe
Kompleksowa wiedza i doskonałe rezultaty biznesowe
Jakie aspekty uwzględniają nasze kursy?
Sprawdzone wartości biznesowe
Oryginalne i autorskie materiały

Dlaczego warto wybrać szkolenia dla handlowców on-line?

Szkolenia dla handlowców on-line cieszą się obecnie ogromną popularnością, co wynika ze specyficznych trendów światowych pod kątem ukierunkowania edukacji, sprzedaży i szeroko rozumianego biznesu w stronę działalności internetowej. Kursy i warsztaty realizowane w taki sposób pozwalają sprzedawcom na podniesienie swoich kompetencji w wielu dziedzinach, a tym samym regularne zwiększanie obrotów, zmaksymalizowanie konwersji oraz pozyskanie nowych odbiorców oferty. Szkolenia on-line oferuje nasza firma M&M Mateusz Mrozowski. Ich autorem jest były siatkarz, który reprezentował kraj na Mistrzostwach Europy oraz został multimedalistą Mistrzostw Polski. Nasze szkolenia są zatem wzbogacone o zasady zapożyczone ze sportu zawodowego. Ponadto czerpiemy z psychologii behawioralnej, kładąc nacisk na rozwój kompetencji miękkich.

Rozbudowane programy rozwojowe

Ze względu na postępujący rozwój świata biznesu w Internecie, od kilku lat staramy się wdrażać nowoczesne rozwiązania systemowe do edukacji zdalnej. Nasze szkolenia on-line są optymalnym sposobem na naukę kompetencji miękkich z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Dysponujemy własnymi platformami edukacyjnymi, z których do tej pory skorzystało kilka tysięcy jednostkowych klientów. Nasze szkolenia dla firm i osób indywidualnych poświęcone są nie tylko procesom sprzedaży, ale też negocjacji, zarządzania, motywacji czy przywództwa. Poszczególne programy rozwojowe online przygotowaliśmy pod klienta i dla klienta, dlatego ich kluczowym elementem jest uwzględnienie odpowiednich aspektów merytorycznych, kompleksowe rozwijanie umiejętności odbiorców oraz skrócenie czasu przyswajania wiedzy.

Kompleksowa wiedza i doskonałe rezultaty biznesowe

Jako uczestnik naszych kursów i warsztatów online z pewnością chętnie powrócisz do materiałów szkoleniowych oraz szybko zastosujesz uzyskane informacje w życiu biznesowym. Do tej pory nie otrzymaliśmy ani jednego negatywnego komentarza czy reklamacji związanej z organizowanymi szkoleniami, a nasi klienci powszechnie wyrażają wysoki poziom zadowolenia z udziału w nich. Oferujemy doświadczenia nieporównywalne z innymi firmami szkoleniowymi, ponieważ przygotowujemy programy rozwojowe według światowych standardów. Udostępniamy gotowe skrypty i rozwiązania z workbookami i prezentacjami. Nasze kursy on-line są podzielone na intuicyjne rozdziały, a także zawierają przystępne w oglądaniu oraz wartościowe materiały wideo.

Grupowy rozwój kompetencji

Jakie aspekty uwzględniają szkolenia dla handlowców?

Szkolenia dla handlowców oferowane przez naszą firmę są dostępne zarówno on-line, jak i stacjonarnie. Tego rodzaju materiały przeznaczone są przede wszystkim dla osób prowadzących własne przedsiębiorstwa i sklepy internetowe, a także inne formy działalności gospodarczej. Nasze treści stanowią odpowiedź na konkretne pytania i problemy, ponieważ zawierają kompleksową wiedzę o sposobach poprawy konwersji i zarobków, metodach i technikach czy rozwiązaniach podnoszących kompetencje handlowców. Poszczególne projekty rozwojowe i edukacyjne opracowaliśmy w oparciu o najnowsze światowe trendy, a także badania naukowe.

Sprawdzone wartości biznesowe

Każdy z naszych programów szkoleniowych bazuje na sprawdzonej strategii sprzedażowej oraz właściwej taktyce biznesowej. Udział w oferowanych kursach i warsztatach pozwala na usprawnienie kontroli nad szeregiem procesów handlowych i zarządczych, co znacząco zwiększa przewagę nad konkurencją. W naszych szkoleniach stawiamy na indywidualną praktykę biznesową, a także rzetelne treści. Nasze projekty edukacyjne bazują dzięki temu na sprawdzonych wartościach, a jednocześnie pozbawione są rozwiązań działających nieskutecznie lub destrukcyjnie na prowadzoną działalność.

Oryginalne i autorskie materiały

Szkolenia opracowane przez naszą firmę to w pełni autorskie, oryginalne projekty edukacyjne. Z naszych materiałów szkoleniowych z powodzeniem korzystają nie tylko osoby początkujące w świecie biznesu, ale też zaawansowani i doświadczeni przedsiębiorcy. Staramy się bazować na koncepcji gotowych rozwiązań, dzięki czemu każdy program zawiera kompletny pakiet informacji. Wszystkie treści powstają w oparciu o efektywne metodologie komunikacji, a także z wykorzystaniem sprawdzonych zasad psychologii czy socjologii. Programy szkoleniowe możemy też modyfikować i indywidualnie dopasować pod kątem finalnego projektu, a następnie sprawnie go zrealizować. Zapraszamy do kontaktu z M&M Mateusz Mrozowski i sprawdzenia naszej oferty książek, kursów, konsultacjiszkoleń.

  Patronite

  Patronite łączy autorów z ludźmi, którzy chcą wesprzeć swoją pasję nie tylko dobrym słowem, ale także finansowo. Patroni wpłacają regularne, miesięczne kwoty na konto Autorów i mogą je przeznaczyć na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!
  Więcej
  Strzałka

  Postaw mi kawę

  Jeżeli chcesz nas wesprzeć symbolicznym gestem może być zakup kawy. Każda filiżanka kawy to nie tylko chwila relaksu, ale także wsparcie naszej pasji i pracy. Poprzez Buycoffee.to wspierasz naszą misję i pomagasz nam rozwijać naszą działalność. Dziękuję za Twoje wsparcie!

   

  Postaw mi kawę na buycoffee.to

  Mateusz Mrozowski Szkolenia
  ×