Kurs sprzedaży

Kurs sprzedaży

Kurs sprzedaży to jeden z najlepszych sposobów na to, aby podnieść kompetencje, zyskać dodatkową motywację do pracy oraz osiągać coraz lepsze wyniki. Szkolenia tego typu zawsze powinny być organizowane przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, którzy są w stanie kompleksowo wspierać przedsiębiorców oraz innych ludzi biznesu. Poza wzrostem sprzedaży odpowiednio dobrany program edukacyjny może też usprawnić komunikację z klientami czy zarządzanie zespołem pracowników. Szeroką ofertę kursów biznesowych znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Spis treści:
Czym się wyróżnia takie szkolenie?
Kluczowe elementy
Zalety i korzyści
Dlaczego warto?
Realny wpływ na wyniki biznesowe
Unikalne i wartościowe treści

Czym się wyróżnia dobry kurs sprzedaży?

Kurs sprzedaży poprawi Twój zakres umiejętności w wielu różnych obszarach związanych z biznesem. Dotyczy to wszystkich elementów procesu sprzedażowego, włącznie z rozpoznaniem potrzeb konsumentów, prospectingiem czy neutralizacją obiekcji. Bogatą ofertę programów szkoleniowych dla sprzedawców posiada firma M&M Mateusz Mrozowski. Dzięki nam jako kursant zyskasz kompleksową wiedzę o sposobach maksymalizacji konwersji, technikach pozyskiwania nowych klientów czy metodach regularnego zwiększania obrotów.

Kluczowe elementy

Kursy ukierunkowane są zarówno na sprzedaż bezpośrednią, jak i internetową oraz telefoniczną. Nasza oferta stanowi odpowiedź na konkretne problemy związane z prowadzeniem działalności sprzedażowej. Kursanci zyskują dostęp do bogatej wiedzy, opracowanej zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie sprzedaży, negocjacji i zarządzania. Treści przekazywane w ramach projektów edukacyjno-rozwojowych stanowią zarazem odpowiedź na zmienne trendy rynkowe i czerpią z licznych badań naukowych, które potwierdzają ich skuteczność w wielu branżach.

Zalety i korzyści

Jako kursant możesz efektywnie podnieść swoje kompetencje i zwiększyć kontrolę nad procesami związanymi ze sprzedażą czy zarządzaniem. Biorąc udział w naszych kursach, masz pewność, że przekazywana wiedza ma uzasadnienie handlowe oraz jest zgodna z aktualnościami ze świata biznesu. Wszystkie treści są przydatne i gwarantują skuteczność działań, co za każdym razem potwierdza ich konfrontacja z rzeczywistością. Poza poznaniem pewnych i sprawdzonych wartości biznesowych możesz też zredukować nieefektywne działania dla prowadzonej sprzedaży.

Notatki ze szkolenia

Nasze doświadczenie

Projekty edukacyjne w M&M zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia. W trakcie naszej przygody wydaliśmy sześć bestsellerowych książek o tematyce biznesu. W 2016 roku ich autor – Mateusz Mrozowski – został wyróżniony jako najskuteczniejszy sprzedawca w swojej branży, a rok później sięgnął po tytuł dyrektora sprzedaży roku. Wykładał również na WSiPA w Lublinie oraz w Szkole Zarządzania Sprzedażą w Warszawie. Setki tysiące internautów śledzi jego profile biznesowe, a z jego autorskich programów skorzystało już ponad cztery i pół tysiąca osób. Co więcej, Mateusz Mrozowski jest byłym mistrzem Polski w siatkówce, dlatego oferowane kursy łączą w sobie specyficzne podejście do kompetencji miękkich, psychologii behawioralnej oraz zasad sportu zawodowego, który ma wiele wspólnego z biznesem.

Dlaczego warto odbyć kurs sprzedaży internetowej, stacjonarnej i telefonicznej online?

Nasze kursy sprzedaży internetowej, stacjonarnej i telefonicznej usprawniają praktycznie wszystkie procesy związane z prowadzeniem działalności handlowej. Nasze programy bazują na nowoczesnych rozwiązaniach systemowych do nauki zdalnej, ponieważ korzystamy z innowacyjnych technologii i dysponujemy własnymi platformami edukacyjnymi. Każdy kurs opracowany jest dla klienta i pod klienta, a przy tym uwzględnia kluczowe aspekty merytoryczne związane z rozwojem umiejętności.

Realny wpływ na wyniki biznesowe

Dużą zaletą oferowanych programów jest wyjątkowo krótki czas przyswajania wiedzy, dzięki czemu kursanci chętnie powracają do materiałów szkoleniowych i są w stanie szybko zastosować pozyskane informacje w swoim biznesie. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych reklamacji, co potwierdza wysoki poziom zadowolenia uczestników. Nasze kursy online przynoszą wyjątkowo szybkie i kompleksowe rezultaty. W dużym stopniu wynika z to z przygotowania każdego programu zgodnie ze światowymi standardami. W naszych projektach uwzględniamy merytoryczne materiały wideo, wygodny podział na rozdziały czy gotowe skrypty i rozwiązania z intuicyjnymi workbookami oraz prezentacjami.

Unikalne i wartościowe treści

Nasze programy rozwojowe są w pełni autorskie, co daje pewność udzielania wyłącznie unikalnych i oryginalnych treści. Szkolenia te przeznaczone są zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w sprzedaży, jak i tych poszukujących sposobu na poszerzenie swoich umiejętności handlowych. Bazujemy na koncepcji gotowych rozwiązań, dzięki czemu kursy zawierają wskazówki stanowiące odpowiedź na konkretne problemy.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kursów. W naszym sklepie znajdziesz również szkolenia przeznaczone dla firm, szkolenia otwarte, konsultacje indywidualne oraz książki biznesowe. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Najnowsze