Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla moich klientów.

Pokażę Ci schematy sprzedaży, które oparte są o procesy funkcjonowania nagrodzone Noblem!

Głównym czynnikiem pracy w tym modelu sprzedażowym jest etap poznania i zaznajomienia się z procesem funkcjonowania neuronów lustrzanych, których odkrycie w ostatnich latach przyniosło twórcom nagrodę Nobla!

Sprzedaż prowokatywna zawiera elementy „The Challenger Sale”, a zatem metodologii nazwanej i określanej 4 rewolucją w sprzedaży, stanowiąc jej udoskonalenie w aspekcie psychologicznym.

Doktor House Sprzedaży, to program który opiera się na podłożu psychologii behawioralnej a zatem płaszczyznom wpływu społecznego i neuropsychologii, gdzie nacisk kładziony jest na strukturę wypowiedzi, przekaz podprogowy i kotwiczenie przestrzenne.

Oto czego dowiesz się dodatkowo, jeśli skorzystasz z tej wyjątkowej oferty:

Wprowadzenie podziału farming hunting
Podział ze względu na charakter budowania relacji z Klientem. Łowcy (hunter) nastawieni są na ciągłe pozyskiwanie nowych Klientów, szybkie doprowadzenie do finalizacji procesu sprzedaży, preferujący sprzedaż transakcyjną. Farmerzy nastawieni na budowanie długofalowych więzi z Klientem; wieloletnią współpracę i dosprzedawanie produktów pozyskanym wcześniej Klientom.
Psychologia sprzedaży
Zauważono występowanie 7 kroków w procesie sprzedaży (patrz pytanie nr 1). Wykonywanie ich wszystkich w odpowiedniej kolejności, ułatwia finalizowanie procesu sprzedaży. 
Spin-selling
Doprowadzanie Klienta do podjęcia decyzji pytaniami. Odpowiednie zadawane pytania otwarte, pogłębiające itp. naprowadzają Klienta na trop podjęcia jedynej, słusznej decyzji.
Challenger Sales
Składa się z trzech aspektów:
Teaching – funkcja doradcza sprzedawcy, eksperckość,
Tailoring – szycie na miarę, rozwiązania dopasowane do Klienta
Takeing control – przejęcie kontroli w procesie sprzedaży, administrowanie całym procesem, wymuszanie pewnych działań, po stronie Klienta

Metoda zaawansowana, aczkolwiek bardzo skuteczna. Pomocna szczególnie przy sprzedaży skomplikowanych produktów czy rozwiązań. 

Sprzedaż online
Nie jest oficjalnie nazwana rewolucją, ale już wchodzimy w ten etap. Warto wiedzieć jak ją stosować, aby maksymalizować zyski.

Dodatkowo otrzymasz do pakietu audiobooka Przed-się-biorca!

Utytułowany trener w dialogu z multimilionerem dolarowym omawiają koncepcję przedsiębiorczości, która pozwala wyrwać się z ograniczeń nakładanych na nas przez edukację, religie i społeczeństwo.
Koncept który inspiruje jak
wyzwolić odwagę i kreatywność niezależnie od tego czy prowadzisz teraz firmę czy jesteś na etacie. Wszystko okraszone badaniami naukowymi i odrobiną humoru.

Cały pakiet możesz nabyć w skandalicznie niskiej cenie
Cena dla Ciebie 944zł
> Tylko 197zł! <

Otrzymujesz więc:

Kurs Neutralizacji obiekcji,
Cały program Doktor House sprzedaży,

Wraz z wszystkimi bonusami:

 Gwarancja zwiększenia wyników sprzedażowych albo zwrot pieniędzy
 Kurs finalizacji sprzedaży
 Audiobook

O łącznej wartości prawie 1000zł
W kwocie 197zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - M&M Mateusz Mrozowski

Informacje do zamówienia

Uzupełnij formularz danymi, na które prześlemy zakupione produkty

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz informacje handlowe od M&M Mateusz Mrozowski

Close
×