5.00(1)

Sprzedaż Prowokatywna

  • Kategorie Kursy On-Line
  • Suma zarejestrowanych 20
  • Ostatnia aktualizacja 13 sierpnia, 2021

Opis

Sprzedaż Prowokatywna

Metoda Sprzedaży prowokatywnej S.L., czyli system stworzony przez „wilka z wallstreet”, udoskonalony i przetworzony na warunki polskie z uwzględnieniem procesów behawioralnych w podejmowaniu decyzji przez klientów jest obecnie najbardziej pożądanym narzędziem w kontakcie z klientem biznesowym. Sprzedaż prowokatywna opiera swoje założenia o model funkcjonowania psychologii behawioralnej i neurosprzedaży. Głównym czynnikiem pracy w tym modelu sprzedażowym jest etap poznania i zaznajomienia się z procesem funkcjonowania neuronów lustrzanych, których odkrycie w ostatnich latach przyniosło twórcom nagrodę Nobla.

Szkolenie zawiera elementy „the challenger sale”, a zatem metodologii nazwanej i określanej 4 rewolucją w sprzedaży. Stanowiąc jej udoskonalenie w aspekcie psychologicznym.

  1. Teaching – „prowokator i nauczyciel” pokazuje swojemu klientowi  produkty firmowe z nowej perspektywy, kształci klienta, objaśnia i wskazuje przestrzeń do zwiększenia koszyka zakupowego;
  2. Tailoring – Challenger dostosowuje swój przekaz, śmiało określając i dostosowując się do stylu klienta. Używa psycholingwistycznych systemów komunikacji ,aby każda informacja była „ważna” i zapamiętana przez odbiorcę; z uwzględnieniem posługiwaniu się językiem korzyści.
  3. Taking control – Challenger bierze czynny udział w procesie sprzedaży. Z powodu wartości, które udostępnia klientowi nie boi się rozmawiać o pieniądzach. Nie obawia się do sprzedaży. Ich relacja jest mocno partnerska i biznesowa. Sprzedaż nie jest odkładana na później. Jest aktywizująca.

Tematy tego kursu

4Lekcje

Provocative Trade- Skuteczny Biznes

Moduł 11:36:16
Moduł 21:46:55
Moduł 31:30:37
Moduł 41:01:48

O instruktorach

5.00 (2 Oceny)

20 Kursy

1325 studenci

Opinie studentów

5.0

Total 1 Ratings

5
1 Ocena
4
0 Ocena
3
0 Ocena
2
0 Ocena
1
0 Ocena

Wartościowy kurs, fachowa,OBrazowa wiedza,która zostaje w głowie . Szczerze polecam .
Kinga .

444,00  297,00